ГОТОВИЙ БУДИНОК У СЕРЦІ ЛЬВОВА(вул.Я.МУДРОГО)

img

   Будинок по вул. Ярослава Мудрого – одна з кращих новобудов сучасного Львова. Розташована в історичній частині міста, в районі цирку, комплекс створений для тих, хто бажає знайти своє місце в центрі сучасного Львова. 

 

    Комплекс складається з двосекційного будинку на 4 поверхи. Невисока споруда дає мешканцям можливість відчути себе затишно і не відчувати себе мурахою в черговому багатоповерховому мурашнику. Спокійні коричнево-бежеві відтінки екстер'єру та затишний сквер на прибудинковій території сприяє комфортному проживанню в цьому домі.

 

    Щоб мешканці відчували себе ще комфортніше забудовник Мій Дім надав новобудові статус «клубу». Тільки обраним судилося стати власниками квартири в такому будинку, тому про недобросовісних сусідів, сварки і конфлікти через різний соціальний статус та світогляд власників - можна забути. Приємно порадують і самі апартаменти. Квартири в ЖК вул. Ярослава Мудрого - просторі, з вільним плануваннями і дозволяють оформити житло в будь-якому стилі інтер’єру.

 

    Незважаючи на розташування у центрі Львова, покупцям не варто переживати про шум машин і про зарозумілих туристів. Будинок на вул. Ярослава Мудрого буквально захований за старовинними будівлями вулиці Городоцькій.Інфраструктура району більш ніж вдала. Тут функціонує кілька дитячих садків та шкіл, працюють різні гуртки та освітні студії. Також мікрорайон знаменитий завдяки Клінічній лікарні Львівської залізниці. Проводити дозвілля можна у Львівському державному цирку, парках і скверах.

Карта розміщення

house facade house facade
photogallery photogallery photogallery photogallery